PUT MADOR S.C.

Polityka prywatności

czytaj więcej

O firmie

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych MADOR S.C powstało w 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w na południu Polski, w Jankowicach koło Rybnika.
PUT Mador zajmuje się:

  • produkcja montaż, serwis, remonty i konserwacje urządzeń do opróbowania materiałów sypkich (węgiel, ruda miedzi, cement itp). Urządzenia posiadają certyfikaty na zgodność z normami PN oraz ISO.
  • produkcja, montaż,remonty i konserwacje urządzeń nawęglania w pełnym zakresie: ładowarki, zwałowarki, przenośniki , wywrotnice wagonowe,
  • produkcja, mostaż, remonty urządzeń do przetaczania i pozycjonowania wagonów kolejowych
  • montaż urządzeń automatyki przenysłowej oraz budynkowej.


Od 2008 roku firma MADOR posiada licencję na urządzenia przetokowe systemu Projtrans służące do:

  • przetaczania wagonów kolejowych,
  • pozycjonowania i wypychania wagonów na wywrotnicach wagonowych- pozwala na zautomatyzowanie procesu rozładunku wagonów.

W oparciu o ścisłą współpracę z biurem projektowym PROJTRANS Sp z.o.o Bytom z ,którym zrealizowano znaczna ilość projektów m.in.: Podawanie biomasy w ZEC Dalkia Poznań, Systemy próbobiorników w EC NOWA, KWK STASZIC, Przenośnik rurowy służy do transportu pyłu reproduktu w ZEC Dalkia Poznań.

Powyższa działalność jest kontynuowana i udoskonalana co powoduje bardzo wysoką jakość oferowanych produktów oraz usług.

W obecnej w swojej ofercie MADOR posiada kilkanaście rodzajów produkowanych próbobiorników, dzielników prób, przenośników i innych urządzeń.
Naszą zaletą jest fakt, że każdy z produktów wykonywanych jest pod indywidualne potrzeby Zamawiającego Firma wyprodukowała już ponad 20 urządzeń w tym 14 układów opróbowania węgla.

Poznaj szczegóły na temat stosowanych przez nas technologii, przekonasz się, że warto nam zaufać!