Lorem ipsum Dolor

acteur dolor amet hender, ventatis hon diam

czytaj więcej

Lorem ipsum Dolor

acteur dolor amet hender, ventatis hon diam

czytaj więcej

Opinie klientów o naszych usługach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.

Jan Kowalski, Rybnik

O firmie

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych MADOR S.C powstało w 2005 roku.
Jej siedziba mieści się w na południu Polski, w Jankowicach koło Rybnika
Firma powstała w celu realizacji trudnych przedsięwzięć takich jak:

  • produkcja i montaż urządzeń do opróbowania materiałów sypkich (węgiel, ruda miedzi, cement itp) z zadaniem spełnienia norm w tym zakresie.
  • remonty i konserwacje urządzeń nawęglania w pełnym zakresie: ładowarki, zwałowarki, przenośniki , wywrotnice wagonowe


Od 2008 roku firma MADOR posiada licencję na urządzenia przetokowe systemu Projtrans służące do:

  • przetaczania wagonów kolejowych
  • pozycjonowania i wypychania wagonów na wywrotnicach wagonowych- pozwala na zautomatyzowanie procesu rozładunku wagonów

W oparciu o ścisłą współpracę z biurem projektowym PROJTRANS Sp z.o.o Bytom z ,którym zrealizowano znaczna ilość projektów m.in.: Podawanie biomasy w ZEC Dalkia Poznań, Systemy próbobiorników w EC NOWA, KWK STASZIC, Przenośnik rurowy służy do transportu pyłu reproduktu w ZEC Dalkia Poznań.

Powyższa działalność jest kontynuowana i udoskonalana co powoduje bardzo wysoką jakość oferowanych produktów oraz usług.

W obecnej w swojej ofercie MADOR posiada kilkanaście rodzajów produkowanych próbobiorników, dzielników prób, przenośników i innych urządzeń. Naszą zaletą jest fakt, że każdy z produktów wykonywanych jest pod indywidualne potrzeby Zamawiającego Firma wyprodukowała już ponad 20 urządzeń w tym 14 układów opróbowania węgla.

Poznaj szczegóły na temat stosowanych przez nas technologii, przekonasz się, że warto nam zaufać!